Dijital Pazarlama

Gelişen teknoloji yaşam biçimimizi değiştirmekle birlikte alışveriş ve satın alma alışkanlıklarımızı da tümüyle etkiledi. Dijital pazarlama, bir firmanın veya markanın dijital ortamdaki pazarlama sürecine verilen addır.  Dijital Pazarlama. Radyo, televizyon, gazete ve fiziksel panoların aksine daha interaktif yöntemleri kullanarak tüketici ile iletişim halinde olan dijital pazarlama yöntemleri gün geçtikçe yenilikçi yaklaşımlarla güncellenmektedir.

Dijital pazarlama, geleneksel pazarlama kanallarından uzak yöntemlerle, yani internet ortamında mobil ve diğer interaktif kanalları kullanır. Aynı zamanda interaktif pazarlama, online pazarlama, e-marketing ve web pazarlama diye de çeşitli isimlerle de anılır. Dijital pazarlama her zaman kitlenize doğru yerde ve doğru zamanda bağlantı kurmak için vardır; yani internette.

"İşinizi ikiye katlamanın yolu, etkileşim oranınızı ikiye katlamaktır"

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Web sitenizin arama motoru sonuç sayfalarında daha yüksek sıralamalarda yer almasını sağlayarak, web sitenizin aldığı organik trafik miktarını arttırıyoruz. 

Sosyal Medya yönetimi

Instagram, Twitter, Facebook ve sektörünüz için gerekli diğer tüm sosyal medya platformlarında işletmenize profesyonel yönetim hizmeti sunuyoruz.

Web Tasarım

Profesyonel olarak firmanızı en iyi şekilde yansıtan size özel hazırlanmış web siteleri ile sektörde prestijiniz artsın. 

Basın Danışmanlığı

Hedef kitlenizi yeniliklerden, kampanyalardan haberdar etmek için etkileyici basın bültenleri hazırlayarak, firmanızın pazarlama gücünü arttıracak basın danışmanlığı hizmeti sunuyoruz.

Google AdWords Reklamları

Google AdWords, işletmenizin ürün veya hizmetlerini arayan kullanıcılara daha kolay ulaşabilmenizi sağlayan bir sistemdir. Google reklamlarının ölçümlenebilmesi ve tıklama başına ücret  ödenmesi en cazip yanıdır.

İzmir ve Haber

www.izmirvehaber.com

Arel Lift

Koronavirüs Tablosu

www.koronavirustablosu.com

Demo Avukat

www.karakedimedya.com/avukat/

Demo Doktor

www.karakedimedya.com/doktor/

Demo Anaokulu

www.karakedimedya.com/anaokulu/

Çimsaş Hazır Rulo Çim

https://www.cimsas.com.tr/
× WhatsApp'tan yaz