• BURUN ESTETİĞİ
  • MEME ESTETİĞİ
  • BOTOX VE DOLGU
  • VÜCUT ESTETİĞİ

Burun Estetiği (Rinoplasti); günümüzde en sık uygulanan cerrahi müdahalelerden biri olup, kişinin görüntüsünden memnuniyetsiz olduğu durumlarda ya da nefes problemlerine sebebiyet veren kıkırdak ve kemik eğriliklerinin düzeltilmesi için oran ve simetri temeli üzerinden gerçekleştirilen estetik operasyonlardır.

Meme dokusu kadın güzelliğinin önemli bir parçasıdır. Bu nedenle, meme estetiği tüm dünyada çok popülerdir.Ergenlikte meme gelişim bozukluğu olan, memesi küçük kalmış bayanlar, meme büyüklüğünden şikayeti olanlar, doğumsal meme bozukluğu olanlar, meme sarkmasından şikayeti olanlar, meme asimetrisi yaşayanlar meme estetiği için Plastik Cerrahi Uzmanı’na başvurmaktadırlar.

Botox ve dolgu uygulamaları yüzdeki kırışıklıklar ve yaşlanmanın beraberinde getirdiği derin olukların yok edilmesinde kullandığımız ameliyatsız yöntemlerdir. Tek başlarına uygulanabileceği gibi birlikte uygulama yapıldığında çok daha etkili olmaktadırlar.

Vücut estetiği ameliyatı ile yağ ve deriyi destekleyen deri altındaki dokuların şekli düzeltilmektedir. Sarkmış olan yağ ve deri fazlalıkları alınır.

Doç. Dr. Nevin Aydoğan

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı

1980 yılında İstanbul’da doğan Doç. Dr.Nevin Aydoğan, lise öğrenimini Üsküdar Amerikan Lisesi’nde, tıp eğitimini İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde tamamladı.Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Ana Bilim Dalından uzmanlığını alan Doç. Dr.Nevin Aydoğan, öğrenciyken İngiltere, Londra, St. Thomas’ ve Guys Hastanesi’nde staj yaptı.Uzmanlık öğrencisi olduğu dönemde İngiltere, Sheffield General Hospital Plastik Cerrahi Departmanı’nda rotasyon yaptı.Doç. Dr.Nevin Aydoğan, 2007 yılında Avrupa Plastik Cerrahi Board’unu aldı.

"Güzel, İyi’nin ve Doğru’nun görkemli parlaklığıdır; güzellik göz kamaştırıcı birlik, salt form ve düzendir. Güzellik, varlıklarda onların simetrisi ve ölçüsü olarak karşımıza çıkar; çünkü yaşam formdur; form da güzelliktir."

Yaklaşık 6 ay önce burun ameliyatı oldum Nevin hanıma, sonuç harika oldu. İlgisine, bitmek bilmeyen sorularım karşısındaki sabrına çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız...
Ayşe Yılmaz
Yaklaşık 6 ay önce burun ameliyatı oldum Nevin hanıma, sonuç harika oldu. İlgisine, bitmek bilmeyen sorularım karşısındaki sabrına çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız...
Ayşe Yılmaz
Yaklaşık 6 ay önce burun ameliyatı oldum Nevin hanıma, sonuç harika oldu. İlgisine, bitmek bilmeyen sorularım karşısındaki sabrına çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız...
Ayşe Yılmaz

Son Makaleler

sık sorulan sorular

Muayene sonrası bunu öğrenmiş olacaksınız. Seçtiğiniz operasyona göre, cerrahi ücret, anestezi, hastane ve implant fiyatlarının kombinasyonu ile belirlenir.

Bu cerrahinin tipi ve anestezinin türüne bağlıdır. Doktorunuz ne beklemeniz gerektiğini size açıklayacaktır. Sizde operasyon sonrası kendinizi çok çabuk toparlanmak ve kalkmak için motive etmelisiniz.

Genel bir kural olarak pek çok kişide operasyon günü dahil tüm ilaçlar alınmalıdır. Kesilmesi gereken çok az ilaç vardır. Gene de bunları anesteziden önce sormalısınız.

Yapacağınız bazı şeyler var :

  • Aspirin alımı operasyondan en az bir hafta kesilmeli. Aspirin kanı incelterek kanama ve morluklara yol açar. Aynı zamanda non steroid anti enflamatuar ilaçlar ( aprol, apranax, majezik ) da operasyon öncesi hafta alınmaması tavsiye edilir.
  • Alkol alımından kaçınmak gerekir. Aynı aspirin alımında olduğu gibi kanı inceltir ve kanamaya yol açabilir.
  • Aksi söylenmedikçe size operasyondan sekiz saat önce yeme-içme kesilir.
  • Operasyon günü size eşlik edecek birinin yanınızda olması iyi olur. Bunu ayarlayabilirsiniz.
  • Alerji, aldığınız ilaçların ve tedavilerin listesini bir kağıda yazabilirsiniz. Ayrıca soracağınız sorularda buna eşlik edebilir. Operasyon öncesi çizim, fotoğraf çekimi gibi pek çok şey yapılırken bunları söylemeyi unutabilirsiniz çünkü.

İLETİŞİM

Alsancak, İZMİR

0 542 325 59 35

info@karakedimedya.com

Sayfa içeriği sadece bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz.

× WhatsApp'tan yaz